Modlitwa o beatyfikację
sługi Bożego kard. Augusta

Pliki do pobrania


 

 


Boże, nasz Ojcze, dziękuję Ci za to, że dałeś naszej Ojczyźnie Kardynała Augusta Hlonda, Biskupa i Prymasa Polski, wielkiego i żarliwego czciciela Niepokalanej Dziewicy, Matki Twojego Syna i naszej Matki, oraz że uczyniłeś go troskliwym ojcem i opiekunem Polonii Zagranicznej. Racz wzbudzić i w moim sercu gorącą miłość ku Tobie i synowską cześć ku Maryi Wspomożycielce Wiernych, a dla wsławienia Twojego Imienia racz mi udzielić za wstawiennictwem Kardynała Augusta łaski ..........................., o którą pokornie proszę.

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu.


Za pozwoleniem Kurii Metropolitalnej w Warszawie z dnia 20.10.1980 r., Nr 7820/K/80.


Wszelkie informacje o otrzymanych łaskach, które zostały wyproszone za wstawiennictwem sługi Bożego kard. Augusta Hlonda, prosimy o przysyłanie na adres: Ośrodek Postulatorski Towarzystwa Chrystusowego, ul. Panny Marii 4, 60-968 Poznań; lub pocztą elektroniczną: postulator(at)chrystusowcy.pl


Można posłużyć się także gotowymi formularzami w celu wysłania do Ośrodka Postulatorskiego prośby o modlitwę lub podziękowania za otrzymane łaski za wstawiennictwem sługi Bożego kard. Augusta Hlonda.

Język niemiecki Język niemiecki
Język francuski Język francuski
Język włoski Język włoski
Język rosyjski Język rosyjski
Język portugalski Język portugalski
Język hiszpański Język hiszpański
Język angielski Język angielski
odsłon: 126795 Do góry