Modlitwa o beatyfikację
sługi Bożego kard. Augusta

Pliki do pobrania


Z powodu uszkodzenia strony z formularzem prosimy o przysyłanie intencji modlitewnych za przyczyną Czcigodnego Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda wyłącznie poprzez maila, pisząc na adres:

postulator@chrystusowcy.pl

W temacie proszę zaznaczyć, że jest to prośba za wstawiennictwem kard. Augusta.

 


Boże, nasz Ojcze, dziękuję Ci za to, że dałeś naszej Ojczyźnie Kardynała Augusta Hlonda, Biskupa i Prymasa Polski, wielkiego i żarliwego czciciela Niepokalanej Dziewicy, Matki Twojego Syna i naszej Matki, oraz że uczyniłeś go troskliwym ojcem i opiekunem Polonii Zagranicznej. Racz wzbudzić i w moim sercu gorącą miłość ku Tobie i synowską cześć ku Maryi Wspomożycielce Wiernych, a dla wsławienia Twojego Imienia racz mi udzielić za wstawiennictwem Kardynała Augusta łaski ..........................., o którą pokornie proszę.

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu.


Za pozwoleniem Kurii Metropolitalnej w Warszawie z dnia 20.10.1980 r., Nr 7820/K/80.


Wszelkie informacje o otrzymanych łaskach, które zostały wyproszone za wstawiennictwem sługi Bożego kard. Augusta Hlonda, prosimy o przysyłanie na adres: Ośrodek Postulatorski Towarzystwa Chrystusowego, ul. Panny Marii 4, 60-968 Poznań; lub pocztą elektroniczną: postulator(at)chrystusowcy.pl


Język niemiecki Język niemiecki
Język francuski Język francuski
Język włoski Język włoski
Język rosyjski Język rosyjski
Język portugalski Język portugalski
Język hiszpański Język hiszpański
Język angielski Język angielski
odsłon: 171112 Do góry